Jak zrobić pieczątkę z własnym logo?
Jak zrobić pieczątkę z własnym logo?

Obecnie, wiele osób i firm decyduje się na stworzenie własnej pieczątki z logo lub innym projektem graficzno-tekstowym np. logo z dodatkowym tekstem reklamowym lub dodanymi  firmowymi danymi kontaktowymi. Drewniana, firmowa pieczątka z logo to świetny sposób na oznaczenie materiałów reklamowych, etykiet, opakowań i wyróżnienie się na tle konkurencji. 

Jak zrobić własną pieczątkę z własnym projektem krok po kroku?

Należy zacząć od przygotowania pliku z logo w komputerowym programie graficznym. Najlepiej, jeśli będzie to plik w formacie wektorowym (tzw. krzywe), w jednym z formatów AI, EPS lub PDF, ponieważ te formaty pozwolą na wykonanie i dokładne odwzorowanie logo na pieczątce. Wzór powinien być przesłany w wersji jednokolorowej - achromatycznej.

Kolejnym krokiem jest wybór odpowiedniego wymiaru i kształtu pieczątki. W naszej ofercie pieczątek z logo znajdziecie wiele dostępnych rozmiarów i kształtów, więc warto wybrać ten, który będzie najlepiej pasował do Twoich potrzeb. Przy wyborze trzeba zwrócić na szczegółowość grafiki ponieważ rozmiar stempla ma wpływ na czytelność odbicia. Im większy rozmiar stempla tym bardziej szczegółową grafikę można na nim wykonać. Jeśli nie jesteście pewni wyboru odpowiedniego stempla możecie do nas napisać przed złożeniem zamówienia z prośbą o sprawdzenie czy wzór będzie się nadawał do wykonania w danym rozmiarze. 

Jeśli nie dysponujecie projektem na stempel w odpowiednim formacie możecie zamówić u nas indywidualny projekt pieczątki. Wyceny takiej usługi dokonujemy indywidualnie po otrzymaniu dokładnych wytycznych do projektu. Również jeśli posiadasz jedynie wersję rastrową grafiki,  w JPG  lub PNG lub innym formacie prześlij ją do nas w celu wyceny usługi przystosowania projektu do wersji nadającej się do wykonania na pieczątce. 

Po wybraniu kształtu i wymiaru pieczątki zamówienie można złożyć bezpośrednio na naszym sklepie internetowym załączając plik ze wzorem na karcie produktu z wybranym stemplem.

Po kilku dniach od potwierdzenia zamówienia otrzymasz swoją nową pieczątkę i  będziesz mógł zacząć przygodę ze stemplowaniem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium