Czas realizacji zamówienia

 

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki(czas realizacji) + czas dostawy(czas doręczenia przesyłki)

 

Termin wysyłki wynika z określonego czasu realizacji zamówienia (jest on podany na karcie każdego produktu) podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy. Zamówienia realizujemy po otrzymaniu płatności, przekazanie do realizacji następuje po akceptacji wizualizacji projektu przez Zamawiającego jeśli zakupiony produkt tego wymaga (np. stemple personalizowane, pieczątki z indywidualnym projektem itp.). 

 

Czas realizacji zamówień

 

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane. Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane jak najszybciej, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

 

Forma płatności

 

Płatność elektroniczna PayU - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób opłacenia zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo.

Płatność PayPal - również wygodny i szybki sposób opłacenia zamówienia. Płatność za zamówienie zostanie odnotowana zazwyczaj natychmiastowo. 

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych. Zamówienia realizujemy dopiero po zaksięgowaniu płatności

» formy płatności 

 

Forma dostawy

 

Kurier Inpost umożliwia najszybsze dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania.

Dostawa Paczkomatami InPost trwa zazwyczaj również 1-2 dni robocze. 

Poczta Polska usługą Pocztex zazwyczaj dostarcza przesyłki w ciągu deklarowanych 1-3 dni roboczych. 

» koszt dostawy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium