NAPISZ DO NAS. POSTARAMY SIĘ ODPOWIEDZIEĆ NA KAŻDE PYTANIE.

 

retronadruk@gmail.com 

 

Jeśli chcesz złożyć indywidualne zamówienie napisz do Nas. 

Możesz przesłać do Nas grafiki, loga, zdjęcia oraz treść, która ma być umieszczona na stemplu.

 

FAQ - NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Jak przesłać dane do personalizacji stempla?

Kiedy składasz zamówienie na etapie wyboru adresu dostawy i formy płatności (Krok 2), możesz pozostawić dane do personalizacji stempla (imię nazwisko, nazwę, inicjały,datę, krótka sentencja, itp.) w polu „INFORMACJE DO ZAMÓWIENIA" - pole znajduje się pod adresem dostawy.

Alternatywnie możesz wysłać do nas na retronadruk@gmail.com wiadomość e-mail z danymi do personalizacji w tytule wiadomości wpisz nr zamówienia. W ciągu następnych 24 godzin prześlemy wizualizację spersonalizowanego wzoru stempla do akceptacji. Po akceptacji projektu przekazujemy pieczęć do realizacji. W przypadku braku akceptacji w przeciągu 5 dni roboczych po tym okresie automatycznie przystępujemy do realizacji zamówienia.


Jaki tekst jest odpowiedni do personalizacji?

Tekst może być Twoim imieniem, nazwiskiem, inicjałami, marką, krótką frazą itp. Jeśli nie masz pewności, czy Twój tekst jest odpowiedni, skontaktuj się z nami przed złożeniem zamówienia.

 

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji jest wskazany na karcie kazdego produktu pod jego opisem w sekcji "Dostawa i płatność". Zlecenia realizujemy po otrzymaniu płatności i akceptacji wizualizacji projektu przez Klienta.

 

Czy można wykonać stempel z własnym gotowym projektem?

Oczywiście tak. Grafikę należy przesłać do nas w krzywych (wektorach) - w jednym z formatów ai, pdf, eps lub ewentualnie dużych rozmiarów jpg. min 300dpi w wersji jednokolorowej na nasz adres e-mail: retronadruk@gmail.com

 

Czy realizujecie zamówienia na wykonanie indywidualnych projektów graficznych stempli?

Tak, wystarczy do nas napisać na retronadruk@gmail.com zapytanie dotyczące wykonania indywidualnego projektu stempla. Po otrzymaniu informacji na temat szczegółów projektu prześlemy ofertę z wyceną i warunkami realizacji takiego indywidualnego zamówienia.

 

Czy wraz ze stemplem można zakupić poduszkę z tuszem?

Aby korzystać z naszych pieczęci musisz zamówić osobno poduszkę z tuszem, które można zakupić na naszej stronie w sekcji Akcesoria - Poduszki z tuszem. Zalecamy zakup wysokiej jakości poduszek do stempli dostępnych w naszej ofercie.


Numer PIN : 8667